Witaski na mojej stronie!
Parę słów o sobie: urodziłem się w 1974 roku w Królewskim mieście Krakowie, od 2004 roku wraz z kochaną żoną mieszkam w Skawinie - lecz mam zamiar w najbliższym czasie wrócić na stare śmieci. Zawodowo zajmuje się ogrzewaniem i klimatyzacją, a w wolne chwile spędzam na wędkarstwie lub grzybobraniach.

Ryby łowię od 1989 roku a na grzyby jeżdżę od 1998 roku.
Na tej stronie pragnę się podzielić moimi doświadczeniami, jakie zdobyłem w ciągu tych kilkunastu lat wędkowania, jak również zaprosić do forum na ten temat.

Jeśli posiadasz jakieś sprawdzone zanęty, przynęty lub opisy łowisk, to będę wdzięczny za ich przesłanie abym jak najszybciej mógł umieścić je na stronie.

 

Zawartość strony w tej domenie oraz nazwa domeny podlegają ochronie prawnej przewidzianej w ustawie z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24, poz. 83 ze zmianami) oraz ustawie z dnia 27 lipca 2001 roku o ochronie baz danych (Dz.U. nr 128, poz. 1402). Kopiowanie, reprodukowanie tekstów i elementów z tej strony oraz  rozpowszechnianie publikowanych tu materiałów na innych stronach w całości lub w części bez pisemnej zgody właściciela tej strony jest zabronione i podlega surowym sankcjom karnym i cywilnym.

 
[powrót do góry]
Wędzenie
Ogrzewanie
Klimatyzacja
Statystyka
  • Użytkowników online: