18 maja 2026 - Tydzień na belonach w towarzystwie Maćka :)
Poniedziałek 18 maja wcześnie rano wyjechaliśmy nad Bałtyk aby połowić belony i śledzie.
Śledzi brak - zero brań więc nasz współny wynik z Maćkiem wyniósł: 0 :)
Jeśłi chodzi o belony to bardzo miłe zaskoczeniegdyż w 4 dni udało mi się złowić aż 21 sztuk, natomiast Maćkowi siadły 4 belony.
Wyjazd uważam za bardzo udany i już planuję jesienny na flądry i ....
[cofnij]