18 września 2025 - Prawdziwki, ceglaki, kozaki oraz maślaki w towarzystwie Maćka - okolice Kalwarii
Mieliśmy wyjechać o 7,30 lecz przesuneło się o godzinkę. Na pierwszej miejscówce byliśmy parę minut po 9 i pół skrzyneczki tam zapełniłem. Drugi podjazd to "ule Andrzeja" koło SP a tam oprócz prawdziwków i ceglaków trafiły się kozaki i maślaki :)
W lesie byliśmy około 2,5 godziny, na zbiory nie narzekam - skrzyneczka i siatka z maślakami to moje grzyby.
Mati do następnego razu :)
[cofnij]